Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

Кредобанк приєднався до оновленої програми підтримки малого та середнього бізнесу Києва

 

Кредобанк став партнером оновленої програми підтримки малого і середнього бізнесу Києва, розробленої Київською міською державною адміністрацією у співпраці з Фондом розвитку підприємництва. Програма передбачає компенсацію 50% номінальної ставки за кредитами, яка дає змогу київським підприємцям отримати кредит за реальною ставкою від 6,5% річних.

Учасником програми може стати підприємство, що відповідає критеріям малого та середнього підприємництва (мале підприємство — до 50 працівників та дохід до 10 мільйонів євро на рік, середнє від 50 до 250 працівників та дохід від 10 до 50 мільйонів євро на рік), зареєстроване у Києві та виробничі потужності якого повністю або частково розміщені на території Києва чи області. Позичальник має працювати у сферах сільського господарства, переробної промисловості, торгівлі, готельноресторанного бізнесу, будівництва, телекомунікацій та інших, за винятком виробництва алкоголю, тютюнових виробів, вибухових речовин, зброї, фінансової та страхової діяльності, програмування та азартних ігор. Кредит за програмою можна отримати на придбання чи модернізацію обладнання, придбання, будівництво чи реконструкцію приміщень, впровадження нових технологій, а також на поповнення обігових коштів. Термін кредитування — до 6 років, номінальна ставка — 13% річних. Максимальна сума кредиту не може перевищувати еквівалент 600 000 євро, а участь позичальника в інвестиційному проекті власними коштами повинна бути не менше 20%.

«У нинішній непростий час для малого бізнесу державні програми підтримки малого та середнього бізнесу стають особливо важливими. Оновлена програма фінансово-кредитної підтримки підприємництва Києва дасть змогу підприємцям отримати доступне фінансування на вигідних умовах. Кредобанк не припиняв кредитувати малий бізнес та постійно розширює можливість отримання доступних кредитів завдяки участі у різноманітних державних та міжнародних програмах», — говорить виконавчий директор напрямку корпоративного  бізнесу та МСБ АТ «Кредобанк» Євген Заіграєв.

Нині Кредобанк є учасником низки програм з пільгового кредитування підприємств від міжнародних фінансових організацій та органів державної влади. Серед них — програми компенсацій відсотків та частини кредитів для окремих галузей від Міністерства аграрної політики та регіональні програми відшкодування кредитних відсотків у Львівській, Тернопільській, Житомирській, Одеській, Закарпатській областях та містах Київ, Хмельницький, Вінниця, Львів та Біла Церква.

 Джерело: прес-служба «Кредобанк»   http://kredobank.com.ua/

МЕГАБАНК с начала карантина передал медикам оборудования

 

МЕГАБАНК с начала карантина передал медикам оборудования на 1,7 млн грн

АО «МЕГАБАНК» оказало благотворительную помощь медицинским учреждениям Харькова для успешного лечения пациентов с пневмонией, в частности, вызванной коронавирусом COVID-19.

В рамках работы Антикризисного штаба Харькова и на запрос медиков банк закупил медицинское оборудование на общую сумму 1,7 млн грн.

Пандемия COVID-19 это вызов, с которым справиться можно только совместными усилиями. «МЕГАБАНК» не смог стоять в стороне инициативы по улучшению материально-технического состояния медучреждений, которые принимают больных с COVID-19. Приобретенное

оборудование находится на баланс Харьковской городской клинической многопрофильной больницы №17, – прокомментировал Председатель Правления АО «МЕГАБАНК» Алексей Яценко.

Как уточнил главный врач Харьковской городской клинической многопрофильной больницы №17 Дмитрий Черепов, это оборудование используется не только больницей №17, но и опорными лечебными заведениями, которые внесены в городскую программу оказания неотложной медицинской помощи пациентам с COVID-19.

В протоколе оказания медицинской помощи пациентам с пневмонией отмечается много другого оборудования, не только аппаратов ИВЛ, которые являются основными для пациентов в тяжелом состоянии.

Кроме искусственного поддержания дыхания, существуют и другие мероприятия, способствующие выздоровлению пациента. То оборудование, которое закупил «МЕГАБАНК», в условиях тотальной нехватки является существенным и большим подспорьем, – прокомментировал главный врач

Дмитрий Черепов. – Еще два месяца назад в ожидании массового поступления пациентов оборудования в наших больницах было принципиально недостаточно. Сегодня же с помощью благотворителей качество оказания медицинской помощи улучшилось. Со своей стороны, «МЕГАБАНК» благодарит медицинских работников, которые борются за здоровье наших граждан, часто рискуя своим.

Источник: пресс-служба «МЕГАБАН  https://www.megabank.ua

Акордбанк долучився до ЛІГА.Money

 

Акордбанк долучився до ЛІГА.Money

 

Акордбанк долучився до нової програми для споживачів фінансових послуг — ЛІГА.Money. Вона реалізується спільно з проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» та запрацює з червня 2020 року.

ЛІГА.Money — це унікальна онлайн-платформа для порівняння умов надання споживчих кредитів.

Завдяки сервісу будь-хто зможе легко віднайти повну та правдиву інформацію про лінійку кредитних продуктів для населення: іпотека; на авто; кредитні картки; позики на особисті цілі.

Навіть не дуже обізнані у фінансах споживачі зможуть просто та швидко віднайти потрібну

кредитну програму та подати до банку заявку на отримання позики. Що важливо: всі умови можна буде порівняти в різних банках. Акордбанк разом із колегами надав детальну інформацію про свої кредитні продукти. Прозорість і максимальна поінформованість

клієнтів — дуже важливі для Акордбанку. Тільки так користувачі зможуть пересвідчитись, що умови кредитування в Акордбанку є одними з найвигідніших, а обслуговування - якісне й оперативне.

Завдяки ЛІГА.Money у цьому можна буде переконуватися щоразу.

Джерело: прес-служба «Акордбанк» www.accordbank.com.ua 

«Антикризові новини» від АТ «КІБ»: банківський сектор України – стабільний

«Антикризові новини» від АТ «КІБ»: банківський сектор України – стабільний

 

«Антикризові новини» від АТ «КІБ»: банківський сектор України – стабільний

Попри карантин та загальносвітовий економічний спад, наразі банківський сектор в нашій країні демонструє стабільність. Ключові показники не зменшуються, а в деяких

сегментах навіть демонструють певний ріст.

Обсяги строкових гривневих депозитів та валютних коштів населення в банках з кінця квітня майже не змінились,а гривневі вклади населення взагалі вже декілька тижнів пе-

ревищують рівень, що спостерігався до початку відпливу в березні. Темпи відпливу валютних коштів з банків нижчі, ніж під час криз 2008 та 2014 років.

Продовжують знижуватись ставки за гривневими депозитами та кредитами. Зокрема, від початку квітня вартість нових строкових гривневих вкладів знизилася, найпомітніше за короткостроковими депозитами. Ставки за гривневими кредитами бізнесу подешевшали до найнижчого у 2020 році рівня.

Водночас з кінця березня продовжується скорочення гривневих кредитів бізнесу та населенню, зокрема суттєво впав попит на споживчі кредити.

Ставки за валютними вкладами, хоча і дещо зросли, але залишаються на низьких рівнях (0.9% річних

за 3-місячними депозитами).

Банки продовжують зі значним запасом виконувати вимоги за коефіцієнтом покриття ліквідності LCR, встановлені на рівні 100%. Цей норматив відображає здатність банку у повному обсязі і своєчасно виконувати зобов’язання перед вкладниками протягом 30 днів стресового періоду. Понад 93% банкоматів та 84% відділень банків працюють в штатному режимі, банки продовжують виконувати зобов’язання перед клієнтами».

Джерело: прес-служба АТ «КІБ» http://cib.com.ua

Время повысить уровень банкинга в нашей стране

Время повысить уровень банкинга в нашей  стране

  

История создания банка берет свое начало в июне 1990 г. как Харьковский коммерческий банк «Добродий», а в 1995-м изменил название на «Акционерный коммерческий банк «МЕГАБАНК». С 1998 г. «МЕГАБАНК» строит эффективную розничную сеть на территории Украины, развивается, расширяет перечень банковских услуг и продуктов, а сегодня – один из самых устойчивых и надежных банков Украины. Мы говорим с Председателем Правления финансового  учреждения Алексеем Алексеевичем ЯЦЕНКО.МЕГАБАНК» более 28 лет успешно работает на финансовом рынке, являясь одним из крупных банков страны! Расскажите о формуле успеха Вашего финансового учреждения и о том, как заслужить доверие клиентов?

– Формула успеха нашего банка – это профессиональный и целеустремленный коллектив, командный дух и традиции. Это высокий уровень сервиса и стремление понять потребности каждого клиента, честность и открытость во взаимоотношениях с клиентами и партнерами ...

 

Есть ли у fintech будущее в Украине

 

 


 

Еще в 2015 году, английским банкиром Энтони Дженкинсом, было предсказано, что в связи с интенсивным ростом городов, вследствие перемещения населения из сельских районов в поисках лучшей работы и лучших условий для жизни, произойдут кардинальные изменения в финансовой сфере. Это произойдет, из-за новой волны высокотехнологичных стартапов, которые будут работать лучше, быстрее и дешевле в кредитовании, платежах и управлении капиталом по сравнению с традиционными крупными банками и другими компаниями в финансовой сфере. В следствие чего, следует ожидать сокращение численности персонала на 50%, а рентабельность в некоторых сферах финансовых услуг упадет более чем на 60%. Фактически произойдет «уберизация», что означает внедрение компьютерных интерфейсов для проведения прямых сделок между клиентами и поставщиками услуг, в обход посредников. 

Как начиналась и как будет проходить уберизация, внедрение Fintech и что это означает для Украины, ИД «Украина Бизнес» рассказывает Генеральный директор ООО «Финансовая компания «ТендерФинСервис» Доброскок Владимир Станиславович.

Современному обществу приходится привыкать к неожиданностям. Прогресс науки и техники движется очень быстро, порой сменяя целые уклады жизни еще до смены поколений. Однако иногда технологический бум появляется там, где его не ждешь. В то время, как мир активно наблюдал за взлетом ...

 

 

 

Эпоха неплательщиков подходит к концу

 

Эпоха неплательщиков подходит к концу

3 июля Верховная Рада приняла во втором чтении долгожданный закон № 6027-д, который должен защитить права кредиторов. Банкиры надеются, что теперь им удастся решить многочисленные споры с недобросовестными заемщиками в свою пользу.

Действительно ли рынок проблемных долгов в Украине ожидают революционные изменения и какие схемы ухода от кредитных обязательств будут перекрыты, разбирался «Минфин».

Большие ожидания

6027-д уже вступил в силу, но действовать он начнет не сразу, а только через три месяца с момента публикации на сайте парламента - в середине октября.

«Закон разблокирует много болезненных для банковской системы проблем. Изменения главным образом коснутся двух вопросов — поручительства и ипотеки», — рассказал «Минфину» начальник управления по урегулированию кредитов корпоративного и малого бизнеса ОТП Банка Юрий Титов.

Документ вносит изменения в ряд законодательных актов. Наиболее важные новшества касаются Гражданского кодекса. Депутаты также изменили отдельные нормы законов «Об ипотеке» и «О залоге». Менее существенные правки внесены в законы о нотариате, госрегистрации и даже о дорожном движении.

Они ликвидируют большинство пробелов, которые позволяли недобросовестным должникам и их поручителям уклоняться от обязательств.

«Закон уточняет понятие солидарных должников, конкретизирует границы солидарной ответственности нескольких поручителей по обязательствам одного и того же лица, уточняет момент возникновения ответственности поручителя и сроки на предъявление требований к нему. Также теперь законодательно закреплена ответственность поручителя/залогодателя в случае ликвидации основного должника», — поясняет начальник управления правового сопровождения продаж Укрсиббанка Елена Полянчук.

По материалам Минфин

Банківський сектор залишається прибутковим

 

Банківський сектор залишається прибутковим, продовжується активне кредитування населення

 

У І півріччі банківська система була прибутковою, банки фокусувалися здебільшого на роботі з фізичними особами, збереглися високі темпи припливу депозитів населення та роздрібного кредитування. У ІІІ кварталі ці тенденції збережуться, очікується також сезонне пожвавлення кредитування бізнесу. Головний ризик для сектору – зволікання із відновленням співпраці з МВФ, що може погіршити настрої банків та клієнтів та уповільнити приплив депозитів та зростання кредитування. Про це йдеться у серпневому квартальному "Огляді банківського сектору", опублікованому Національним банком України.

Банки нарощують кредитування населення

У ІІ кварталі 2018 року банки продовжували активно кредитувати населення. Передусім вони надавали споживчі кредити на поточні цілі. Чисті гривневі кредити фізичним особам за цей період зросли на 7.4%, або на 39.2% р/р. Активне нове кредитування сприяло зниженню доларизації роздрібного портфеля, та скороченню частки непрацюючих кредитів в портфелях банків в цілому по системі (частка непрацюючих кредитів на кінець червня становила 55.7% проти 56.4% на початок квітня). Високі темпи роздрібного кредитування збережуться і в ІІІ кварталі.

Обсяги гривневих кредитів бізнесу у державних банках дещо зменшилися, натомість в банках з іноземним та приватним українським капіталом – зросли. Через низку погашень позик окремими компаніями корпоративний кредитний портфель банків сезонно скоротився, проте у ІІІ кварталі очікується його зростання.

Зростають депозити як населення, так і бізнесу

У квітні-червні збереглися високі темпи  припливу гривневих коштів населення до банківської системи (+8.7% кв./кв. та +21.4% р/р). Державні банки продовжували нарощувати обсяги депозитів у валюті, хоча загалом за системою частка валютних депозитів скорочується. У ІІ кварталі кошти населення у банках зросли на 17.2 млрд грн.

Як і раніше, це переважно короткострокові депозити: близько половини з них складають депозити до 3 місяців та кошти на вимогу.

Кошти бізнесу у банках, після сезонного відпливу на початку року, у ІІ кварталі збільшилися на 6.4 млрд грн. Загалом, за квітень-червень кошти бізнесу у банках зросли на 0,9% у гривні та 4,2% у іноземній валюті в доларовому еквіваленті. Зростання валютних вкладів бізнесу забезпечили переважно державні монополії.

Частка коштів НБУ в фондуванні банків знизилася до історично мінімального значення у 0.9%.

Вартість депозитів та кредитів для населення лишилась незмінною

Протягом ІІ кварталу ставки за гривневими депозитами фізичних осіб та вартість кредитів населенню майже не змінилися. Банки слабко диференціюють депозитні ставки залежно від строковості: вартість депозитів у гривні на 6, 9 та 12 місяців перебувала на рівні близько 14.1% річних на кінець кварталу.

Вартість 12-місячних депозитів у доларах залишалася на історичному мінімумі – 3.3% річних. Вартість нових кредитів корпораціям зросла на 0.6 в.п. до 16.1% річних.

За підсумками І півріччя банки отримали чистий прибуток у розмірі 8.3 млрд грн

Банківський сектор залишається прибутковим – за перше півріччя банки отримали 8.3 млрд грн чистого прибутку. У ІІ кварталі сектор зафіксував помірний збиток – 0.4 млрд грн – через значні обсяги доформування резервів одним із великих банків. Без врахування цього банку фінансовий результат платоспроможних банків у ІІ кварталі склав 6.8 млрд грн.

Крім того, через перехід на МСФЗ 9 у ІІ кварталі один з великих банків збільшив збитки минулих років на 16.7 млрд грн в основному через доформування резервів за знеціненими кредитами. Це змінило балансовий капітал банку, але не вплинуло на його регулятивний капітал та показники достатності капіталу.

У подальшому, драйвером операційної прибутковості залишиться роздрібне кредитування та комісійні доходи. Значних відрахувань до резервів у ІІ півріччі не очікується, сектор буде  прибутковим за підсумками року.

Прес-центр НБУ

Сроки подачи финансовой информации банками урегулированы

 


Сроки раскрытия и подачи информации банками - эмитентами ценных бумаг, которые банки должны предоставлять в Национальную комиссию по ценным бумагам и фондовому рынку (НКЦБФР), противоречили требованиям Национального банка Украины. После многократных обращений Независимой ассоциации банков Украины в НКЦБФР и Национального банка сроки, наконец, были изменены - предоставление промежуточной финансовой отчетности перенесены с 25 на 30-е число месяца, следующего за отчетным периодом.


Ежеквартально банки готовят финансовую отчетность в соответствии с требованиями международных стандартов финансовой отчетности (МСФО), как того требует Инструкция о порядке составления и обнародования финансовой отчетности банков Украины. Она утверждена постановлением Правления НБУ № 373 от 24.10.2011 г. (с изменениями и дополнениями).

С 2013 года банки также готовят и подают квартальную информацию эмитента ценных бумаг в соответствии с требованиями Положения о раскрытии информации эмитентами ценных бумаг (Положение Национальной комиссии по ценным бумагам и фондовому рынку от 03.12.2013 года № 2826) ...

Срок приема коммунальных платежей со скидкой продлен до 25 апреля


Срок приема коммунальных платежей со скидкой продлен до 25 апреля 

 
Уважаемые клиенты, киевляне!
 
По инициативе Ощадбанка в этом месяце Киевской городской государственной администрацией продлен льготный период оплаты коммунальных услуг до 25 числа. Это позволит клиентам банка получить более комфортное обслуживание. При оплате коммунальных услуг предлагаем пользоваться БЕСПЛАТНЫМИ дистанционными каналами банка ...
Назад Вперед
Наверх
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru