Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

Общее собрание страховщиков - членов Моторного (транспортного) страхового бюро Украины (МТСБУ)

 

Общее собрание страховщиков - членов Моторного (транспортного) страхового бюро Украины (МТСБУ)

Собрание состоявшееся 17 июня 2020г., не проголосовало за включение в повестку вопроса об изменении состава координационного совета, в частности путем введения в него страховщиков.

Также не набрало голосов вопрос об изменении состава президиума МТСБУ, в связи с этим работу продолжает действующий состав президиума.

Как сообщалось, состоявшееся 28 апреля в онлайн формате общее собрание членов МТСБУ приняло решение перенести вопросы об избрании членов президиума и кандидатов в члены президиума МТСБУ, страховщиков-членов МТСБУ в состав координационного совета МТСБУ, о членстве в МТСБУ на следующее собрание 28 мая. Которое по инициативе НАСК "Оранта" в связи с тем, что расположенным в регионах компаниям будет сложно приехать на собрание, учитывая транспортные ограничения в период карантина из-за Covid-19, решением президиума было перенесено на 17 июня.

На сегодняшний день полномочия Координационного совета выполняет Нацкомфинуслуг, которая получила это право в 2016 году. В тот период страховщики ОСАГО столкнулись с попытками политического давления на Бюро со стороны депутатов, входящих в состав Координационного совета и нецелевым использованием средств фондов. В качестве крайней меры, было принято решение отозвать представителей страхового рынка из состава Координационного совета. После этого, согласно законодательству, полномочия и функции Координационного совета перешли к Нацкомфинуслуг как к уполномоченному органу.

Сейчас страховщиками ОСАГО был вновь поднят вопрос о персональном составе представителей от страховых компаний (4 компании) в составе Коордсовета .

Как сообщалось, общее собрание членов МТСБУ 9 апреля 2019 г. избрало новый состав президиума и ревизионной комиссии.

 В президиум бюро вошли страховые компании: "Арсенал Страхование", "Уника", "ПЗУ Украина", "Юнивес", "Альфа-Гарант", "Княжа Винена Иншуренс Групп", НАСК "Оранта" (все - Киев).

Кроме того, кандидатами в члены президиума были избраны "Украинская пожарно-страховая компания" и СК "Ю.Эс.Ай".

УКРАЇНСЬКІЙ СВІТОВІЙ КООПЕРАТИВНІЙ РАДІ (УСКР) - 45 років

 

Сесія Української Світової Кооперативної Ради (УСКР) в рамках ХІ З’їзді Світового Конґресу Українців

 

 27 листопада відбулась Сесія УСКР в рамках ХІ Світового Конґресу Українців.

 В Сесії взяли участь, представники Проводів українських крайових центральних репрезентацій СКУ, Провод Світової Федерації Українських Жіночих Організацій, Проводу Европейського Конґресу Українців, Проводи  світових надбудов українських крайових організацій СКУ, Проводи українських крайових організацій СКУ. Участникі мати можливість поспілкуватися заради поширення кредитно – кооперативного руху в українській діаспорі  ...

ПрАТ «Київський страховий дім» втратило членство в МТСБУ

 

ПрАТ «Київський страховий дім» втратило членство в МТСБУ

 

МТСБУ інформує про втрату ПрАТ «Київський страховий дім» статусу асоційованого члена.

Звертаємо увагу, що з 05 липня 2018 року компанія втратила право укладати договори ОСЦПВВНТЗ. Всі договори, що укладені страховиком до припинення членства в МТСБУ, продовжують діяти до закінчення їх строку дії.

Підставою  для втрати страховиком статусу асоційованого члена  МТСБУ стала заборгованість понад два місяці по сплаті відрахувань до фондів МТСБУ.

Припинення ПрАТ «Київський страховий дім» членства в МТСБУ не звільняє страховика від виконання зобов’язань за укладеними раніше договорами ОСЦПВВНТЗ.

Прес-центр МТСБУ

МТСБУ закликає Верховну Раду ухвалити нову редакцію закону «Про ОСЦПВ»

МТСБУ закликає Верховну Раду ухвалити у другому читанні нову редакцію закону «Про ОСЦПВ» (законопроект №3670д)

МТСБУ направило до Верховної Ради відкритого листа, в якому закликало депутатів об’єднатись для прийняття нової редакції закону «Про ОСЦПВ». Законопроект має високу соціальну значущість, його прийняття дозволить страховому ринку та мільйонам страхувальників змінити застарілі процедури взаємодії та побудувати взаємовигідне партнерство між страховиками та страхувальниками, підвищити рівень соціального захисту автовласників.

Генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко заявив у відкритому листі:

«Сфера обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів стрімко розвивається. Щороку договори ОСЦПВ укладають більше 7 млн. українців, страхові компанії за підсумками 2017 р. врегулювали більше 130 000 страхових випадків.

Проте застаріле законодавство, що регулює відносини в сфері ОСЦПВ, не дозволяє ефективно її розвивати та забезпечувати європейські стандарти захисту страхувальників. Протягом останніх двох років було впроваджено систему прямого врегулювання, яка передбачає отримання потерпілим відшкодування у разі ДТП у страховика, з яким сам потерпілий уклав договір страхування. Ці зміни вдалось впровадити лише шляхом підписання добровільної угоди між 18 страховиками, оскільки за чинним законодавством передбачено отримання потерпілим відшкодування лише у страховій компанії винуватця ДТП. На сьогодні прямим врегулюванням скористались майже 12 тисяч потерпілих. Проте щоб ця можливість стала доступною кожному водію, що потрапив у ДТП – необхідно прийняти відповідні законодавчі зміни.

В грудні 2017 року МТСБУ презентувало нову можливість швидкого врегулювання ДТП без необхідності виклику поліції —  електронний європротокол. Відтепер кожен водій може врегулювати страхову подію за допомогою заповнення простої електронної форми европротоколу зі свого телефону чи планшету. Автоматизація цього процесу дозволяє суттєво скоротити час врегулювання для водіїв учасників аварії та знизити навантаження на поліцію та судові органи.

В лютому 2018 року в Україні запрацював електронний поліс ОСЦПВ. Кожен водій отримав можливість укласти договір безпосередньо через Інтернет без необхідності мати при собі бланк полісу. Загалом укладено більше 16 тис. електронних полісів. Проте можливість укладення електронного договору досі не закріплена в профільному законі, а регулюється через інші підзаконні регуляторні акти.

Окрема проблема, що має високу соціальну значущість — відшкодування за неплатоспроможних страховиків. За нинішнім законодавством отримати відшкодування з фондів МТСБУ за зобов’язаннями неплатоспроможної компанії потерпілий може лише після завершення в суді процедури  банкрутства та/або ліквідації такої компанії. Сотні тисяч потерпілих роками очікують завершення банкрутства, аби отримати свої кошти. Частково цю проблему вирішено ухваленням МТСБУ порядку відшкодування потерпілим за рахунок коштів у фонді Бюро самого неплатоспроможного страховика. Проте цих коштів вистачає лише на часткові виплати, що покривають не більше третини вимог потерпілих.  Прийняття законодавчих змін дозволить МТСБУ здійснювати виплати потерпілим в повному розмірі одразу після анулювання ліцензій неплатоспроможного страховика.

Ринок динамічно змінюється, страховики впроваджують нові сучасні рішення, яких вимагає споживач страхових послуг. Час, згаяний на неприйняття законодавчих змін, стримує розвиток страхового ринку.

МТСБУ закликає народних депутатів об’єднатись для прийняття змін до закону про ОСЦПВ. Це дозволить зняти значну соціальну напругу, викликану банкротствами страховиків протягом останніх років, та дати поштовх розвитку страхування відповідно до європейських стандартів, що буде вагомою складовою успішної економіки України».

За матеріалами uainsur.com

X З'їзд Української Світової Кооперативної Ради

X З'їзд Української Світової Кооперативної Ради

X З'їзд Української Світової Кооперативної Ради

 

У Львові відбувся ювілейний X З'їзд Української Світової Кооперативної Ради, (УСКР) у якому брали участь делегати від України, Канади, Америки, Австралії.

 

На початку 90-х років зусилля УСКР дали перші результати. У вересні 1993 р. Президент України Леонід Кравчук підписав Указ, який затвердив тимчасове положення про кредитні кооперативи в Україні. Цей Указ став основою для створення відповідної законотворчої бази. Завдяки заходам, організованим українською діаспорою, та відповідним урядовим програмам Канади та США, кооперативний рух в Україні вдалося відродити. Того ж року було організовано перше стажування починаючих кооператорів з України в українських кредитних спілках США та Канади.

Захід розпочався спільною молитвою у Храмі Успіння Присвятої Богородиці, яку очолив Блаженіший Макарій, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель УАПЦ.

Після завершення Богослужіння настоятель Храму Успіння Присвятої Богородиці митр. прот. Ігор Бурмило висловив промову до присутніх. І  побажав діячам світового кооперативного руху у всьому світі здоров'я, процвітання та успіхів у праці.

Головуючим офіційної частини З'їзду був обраний Володимир Сидоровський, голова правління КС «Анісія» (м. Львів).

Під час роботи З'їзду виступили Ростислав Замлинський, Перший заступник Голови Львівської обласної державної адміністрації та Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку. Також, серед почесних гостей був присутній заступник директора департаменту економічної політики ЛОДА – начальник управління промисловості і підприємства Андрій Кісера.

Особисто привітати делегатів з усього світу завітав Міський Голова Львова Андрій Садовий. Він висловив всім присутнім щиру подяку та слова підтримки, а також  побажав успіхів.

Звертаючись к учасникам, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський сказав: «Дуже важливо, щоб ті українські традиції, які були започатковані ще позаминулого століття Митрополитом Андреєм Шептицьким, зокрема взаємодопомоги, ви і досі підтримуєте та зберігаєте за межами України. Кооперативний рух дає можливість кожному з нас, кожному з його учасників відчути, що він є не один. Кожен українець любить свою землю і дуже важливо продемонструвати, якими ми є успішними на нашій землі. І тільки разом, єдиними і спільними зусиллями рухатися вперед, робити країну ще успішнішою та багатшою.

Окрім того, він подякував урядам тих країн, з яких прибули учасники з’їзду, зокрема Канади, США, Європейського Союзу за колосальну підтримку нашої країни.

Також Ростислав Замлинський відмітив, що за минулий рік в економіку Львівщині інвестовано понад 150 млн доларів та створили понад вісім тисяч робочих місць. Та закликав Українську Світову Кооперативну Раду брати активну участь у цьому процесі.

У межах засідання відбулися звіт представників Асоціації Кредитних Спілок, фінансовий звіт УСКР, звіт Контрольної та Статутової комісій та ін.

X З'їзд Української Світової Кооперативної Ради

 

За результатами роботи Х З'їзду п. Ольгу Шевель було переобрано на посаду Голови Ради директорів УСКР, Президента УСКР.

Також до органів управління УСКР було обрано представників ВАКС:

Рада Директорів – Володимир Сидоровський, голова правління КС «Анісія» (м. Львів)

Контрольна комісія – Галина Шатирко, голова правління КС «Станіславська» (м. Івано – Франківськ)

Номінаційна комісія – Зоряна Розлуцька, голова правління КС «Самопоміч» (м. Заліщики)

Статутова комісія – Ірина Драгомирецька, голова правління КС «Гарант» (м. Київ)

Окрема подяка п. Володимиру Сидоровському та колективу КС «Анісія» за організацію проведення Х З’їзду Української Світової Кооперативної Ради в місті Львові!

Довідка: Українська Світова Кооперативна Рада (УСКР, World Council of Ukrainian Cooperatives) була заснована 31 жовтня 1973 року делегатами з п’яти країн — США, Канади, Англії, Австралії та Аргентини. Завдання УСКР — популяризувати український кооперативний рух, започаткований діаспорою, у тому числі на території України.

Підготував Микола Степанов-Бачинський

Президент ВАКС Ольга Мороз провела два семінари

 

Президент ВАКС Ольга Мороз провела два семінари за допомогою матеріалів експертів проекту КЕП

 

В приміщенні КС «Самопоміч» (м. Заліщики)  у місті Тернопіль президент ВАКС Ольга Мороз провела два семінари за допомогою матеріалів експертів проекту КЕП.

4 липня слухачі змогли ознайомитись з темою «Маркетинг та брендинг» на базі матеріалів експерта Міри Несс (Mira Ness, CEO, New York University Federal Credit Union, USA), а 5 липня на семінарі було розглянуто питання 'Маркетинг та комунікація' на базі матеріалів Грега Дітриха (Greg Dietrich, Marketing Coordinator, Frankenmuth Credit Union, USA).

Рынок переходит от количественного этапа роста к качественному улучшению

Рынок переходит от количественного этапа роста к качественному улучшению

 

«Рынок переходит от количественного этапа роста к качественному улучшению»

Генеральный директор Моторного (транспортного) страхового бюро Украины Владимир Шевченко в эксклюзивном интервью сайту «Укрстрахование» рассказал о ситуации на страховом рынке, трансформации сегмента ОСАГО и внедрении новых технологий в отрасли.

ТДВ «СТ «ДОМІНАНТА» втратило членство в МТСБУ

 

ТДВ «СТ «ДОМІНАНТА» втратило членство в МТСБУ

МТСБУ інформує про втрату ТДВ «СТ «ДОМІНАНТА» статусу асоційованого члена.

Звертаємо увагу, що з 02 липня 2018 року компанія втратила право укладати договори ОСЦПВВНТЗ. Всі договори, що укладені страховиком до припинення членства в МТСБУ, продовжують діяти до закінчення їх строку дії.

Підставою  для втрати страховиком статусу асоційованого члена  МТСБУ стала заборгованість понад два місяці по сплаті відрахувань до фондів МТСБУ.

Припинення ТДВ «СТ «ДОМІНАНТА» членства в МТСБУ не звільняє страховика від виконання зобов’язань за укладеними раніше договорами ОСЦПВВНТЗ.

Топ-10 страховиків з ОСЦПВ

 

 

Топ-10 страховиків займають 53.6% ринку ОСЦПВ

 

 

МТСБУ оприлюднила статистичні показники діяльності страховиків у другому кварталі 2017 року.

 

У другому кварталі 2017 року страховики отримали більше 1 млрд. грн. страхових премій за договорами ОСЦПВ. При цьому топ-10 страховиків за сумою  премій залишилась майже незмінною. Питома вага ТОП-10 в загальній сумі страхових премій складає 53,6%.

 

При цьому, майже усі компанії-лідери по залученню страхових премій є лідерами і з страхових виплат. Питома вага ТОП-10 за сумою виплат складає 52,9% в сумі всіх страхових виплат. 

 

 

 

 

 

Сроки подачи финансовой информации банками урегулированы

 


Сроки раскрытия и подачи информации банками - эмитентами ценных бумаг, которые банки должны предоставлять в Национальную комиссию по ценным бумагам и фондовому рынку (НКЦБФР), противоречили требованиям Национального банка Украины. После многократных обращений Независимой ассоциации банков Украины в НКЦБФР и Национального банка сроки, наконец, были изменены - предоставление промежуточной финансовой отчетности перенесены с 25 на 30-е число месяца, следующего за отчетным периодом.


Ежеквартально банки готовят финансовую отчетность в соответствии с требованиями международных стандартов финансовой отчетности (МСФО), как того требует Инструкция о порядке составления и обнародования финансовой отчетности банков Украины. Она утверждена постановлением Правления НБУ № 373 от 24.10.2011 г. (с изменениями и дополнениями).

С 2013 года банки также готовят и подают квартальную информацию эмитента ценных бумаг в соответствии с требованиями Положения о раскрытии информации эмитентами ценных бумаг (Положение Национальной комиссии по ценным бумагам и фондовому рынку от 03.12.2013 года № 2826) ...

Назад Вперед
Наверх
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru