Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

Міжнародна спеціалізована виставка ЕКСПО-2017 «Енергія майбутнього» в Казахстані»


21 березня –  форум-нарада «Участь українських підприємців у

Міжнародній спеціалізованій виставці ЕКСПО-2017 «Енергія майбутнього» в Казахстані»

 

21 березня 2017 року у м. Києві у Торгово-промисловій палаті відбудеться форум-нарада з представниками українських компаній на тему: «Участь українських підприємців у Міжнародній спеціалізованій виставці «ЕКСПО-2017» «Енергія майбутнього» в Казахстані».

 

Організатори: Держенергоефективності спільно з Мінекономрозвитку та Торгово-промисловою палатою України.

 

Мета заходу – заявити бізнесу, що працює у відновлюваній енергетиці, про можливість вигідно презентувати свої розробки, продукти, товари і послуги на Міжнародній спеціалізованій виставці ЕКСПО-2017 «Енергія майбутнього», що відбудеться у м. Астана (Казахстан) у 10 червня по 10 вересня 2017 року.

 

Основні спікери:

-       Сергій Савчук, голова Держенергоефективності;

-       Геннадій Чижиков, президент ТПП України;

-       Сергій Свистіль, віце-президент ТПП України.

 

Ключові питання:

-       концепція павільйону України на міжнародній виставці;

-       переваги «ЕКСПО-2017» для бізнесу: розширення ринку, пошук бізнес-партнерів та інвесторів, укладання взаємовигідних угод;

-       умови участі українських компаній.

 

Час проведення: 11:00 – 13:00.

 

Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, прес-центр ТПП України Chamber Media.

 

Акредитація ЗМІ здійснюється до 09:30 21 березня 2017 року за тел.:

(044) 279-18-99, 093-610-98-98 та e-mail: [email protected]

 

Довідка.

Після кількарічної перерви Україна стане учасником Міжнародної спеціалізованої виставки ЕКСПО – 2017 «Енергія майбутнього», яка відбудеться в м. Астана (Казахстан) у період з 10 червня по 10 вересня у 2017 році. На одній виставковій площі більше 100 країн світу презентуватимуть інновації у сфері відновлюваної енергетики. Очікується більше 5 млн відвідувачів.

 

 

Политическое обращение Президента Казахстана Н.А.Назарбаева к Совету Безопасности Организации Объединенных Наций

Президент Казахстана Н.А.НазарбаевПо случаю начала полномочий Казахстана в качестве непостоянного члена Совета Безопасности ООН на период 2017-18 гг.

 

 

ПОЛИТИЧЕСКОЕ ОБРАЩЕНИЕ ПРЕЗИДЕНТА КАЗАХСТАНА Н.А.НАЗАРБАЕВА К СОВЕТУ БЕЗОПАСНОСТИ

ОРГАНИЗАЦИИ ОБЪЕДИНЕННЫХ НАЦИЙ

 

КОНЦЕПТУАЛЬНОЕ ВИДЕНИЕКАЗАХСТАНА

упрочения глобального партнерства для построения безопасного, справедливого и процветающего мира

 

С 1 января 2017 года Республика Казахстан приступила к работе в Совете Безопасности Организации Объединенных Наций (ООН) в качестве непостоянного члена на предстоящий двухлетний период ...

Україна й Кіпр активізують бізнес-партнерство

Україна й Кіпр активізують бізнес-партнерство

 

Україна й Кіпр активізують бізнес-партнерство

Республіка Кіпр і її бізнес зацікавлені в активізації наших економічних взаємин. Пріоритетні напрямки співробітництва – сільське господарство й виробництво продуктів харчування, альтернативна енергетика, фінансовий сектор, туризм, фармацевтика.

Украина и Китай намерены совместно производить горношахтное оборудование

 

Украинская Corum Group и китайская Shanxi TZ Coal Mine Whole-set Equipment Co Ltd намерены объединить усилия в производстве горношахтного оборудования (ГШО), создав совместное предприятие ...

 

 

Что предрекает Давосский форум 2014?

 

Мы не раз слышим предсказания многих о будущем и неизбежном крахе западной цивилизации, о неминуемом новом экономическом кризисе, тесно связанным с развитыми странами. Так как именно там заложен фундамент и накоплен потенциал нового цикла развития мировой экономики. Созданы условия для технологического прорыва на новый уровень. Касается ли это вопроса экономики, альтернативной энергетики, нанотехнологий, квантовых компьютеров или медицины? И от того, как будут развиваться эти направления, зависит будущее на ближайшие десятилетия, а может, и столетие. На эти и многие другие вопросы пытался ответить 44-й Всемирный экономический форум в Давосе, который завершился 26 января. Что же предрекает Давос на будущее читайте в № 6 газеты «Украина Бизнес Ревю» от 10 февраля 2014 года.

УКРАЇНА РОЗРАХОВУЄ ОТРИМАТИ 10 МЛРД СПЗ У РАМКАХ НОВОЇ ПРОГРАМИ СПІВРОБІТНИЦТВА ІЗ МВФ

УКРАЇНА РОЗРАХОВУЄ ОТРИМАТИ 10 МЛРД СПЗ У РАМКАХ НОВОЇ ПРОГРАМИ СПІВРОБІТНИЦТВА ІЗ МВФ

 

Україна розраховує домовитися з Міжнародним валютним фондом про нову програму співробітництва, розраховану на 10 млрд СПЗ (спеціальні права запозичення, штучні резервні й платіжні кошти, емітовані МВФ, станом на 11 січня — близько 15,5 млрд доларів).

Про це журналістів повідомив перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов.

Зовнішній аудит ОБСЄ втретє поспіль довірили Рахунковій палаті України

 

1 березня у Відні на засіданні Постійної Ради Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) 56 країн-членів цієї організації прийняли рішення продовжити ще на рік термін виконання Рахунковою палатою України повноважень зовнішнього аудитора.

ЕС: отложенная катастрофа

Фактически главы государств собирались  для того, чтобы найти деньги на спасение европейской экономики. Иными словами, одной только повесткой дня саммита представители ведущих экономик мира подтверждают: мир стоит на пороге нового кризиса. Или второй волны кризиса, кому как удобнее. Словом, то, о чем раньше могли говорить только эксперты, теперь во всеуслышание заявляют мировые политики. И это сильно напоминает атмосферу конца 2008 — начала 2009 года.

Будет ли существовать Евросоюз?

Вадим Бодаев: «Израильские коровы – самые лучшие коровы в мире»

Вадим Бодаев: «Израильские коровы – самые лучшие коровы в мире»Почему украинская корова дает от 3 до 5 тысяч литров молока в год, а израильская 10-13? За ответом на этот вопрос в Израиль поехали лидеры украинского АПК в июне Деловой совет «УкраинаИзраиль» совместно с израильским Институтом экспорта и Торговой палатой ИзраильСНГ провели в Тель-Авиве семинар «Украинско-израильский бизнес-форум по вопросам агропроизводства и агропереработки». В нем приняли участие вице-губернаторы некоторых областей Украины, главы районных администраций, директора молокозаводов, крупные бизнесмены в сфере агроиндустрии.

Об успехах израильского АПК редакции «Україна-Бізнес ревю» рассказал вице-президент Делового совета «УкраинаИзраиль» Вадим БОДАЕВ.

Доля траншу

Мiнiстр фiнансiв Федiр Ярошенко проводить консультацiї з представниками Мiжнародного валютного фонду у Вашингтонi. Про це повідомив прем'єр-мiнiстр Микола Азаров.
Як уточнив прес-секретар голови уряду Віталій Лук'яненко, під час консультацій Федір Ярошенко детально розповість МВФ про зміни бюджету, які днями затвердила Верховна Рада, за рахунок чого скорочено дефіцит бюджету. Також міністр фінансів повинен буде дати роз'яснення щодо підготовки пенсійної реформи в Україні.
Ранiше вiце-прем'єр – мiнiстр соцiальної полiтики Сергій Тiгiпко заявив, що ухвалення пенсiйної реформи на цiй сесiї парламенту з високою вірогідністю дасть можливiсть радi директорiв МВФ у серпнi ухвалити позитивне рiшення про вiдновлення фiнансування України.

Назад Вперед
Наверх
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru