Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

Урядовий комітет схвалив документ, який сприятиме розвитку в Україні в’їзного туризму


Урядовий комітет під головуванням Степана Кубіва схвалив документ, який сприятиме розвитку в Україні в’їзного туризму


9 березня Урядовий комітет під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва схвалив проект змін до постанов Кабінету Міністрів України № 117 і № 710, які дозволять здійснення бюджетного фінансування участі України у міжнародних та національних виставко-ярмаркових заходах у сфері туризму, а також здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, які закуповуються за бюджетні кошти, пов’язаних з участю у зазначених заходах.

“У світовому інформаційному просторі бракує актуальної та змістовної інформації про туристичні можливості України. Відсутність якісних маркетингових заходів негативно позначилася на іміджі України та призвела до різкого спаду обсягу в'їзного туристичного потоку. Слід підсилити інтерес до України як туристичного напрямку, це є важливою складовою інформаційної політики та просування інтересів України за кордоном”, - прокоментував рішення Урядового комітету Степан Кубів.

За його словами обмеження здійснення витрат на проведення виставок за рахунок коштів загального фонду бюджету повністю гальмує здійснення Мінекономрозвитку подальших кроків з активізації розвитку пріоритетного для України в’їзного туризму. Наразі Мінекономрозвитку підготувало перелік із 15 ключових виставкових заходів у сфері туризму, на яких доцільно розмістити національний стенд України.

“Торік аналогічні виставки відвідали близько 600 тисяч осіб. Кожен відвідувач такої виставки є потенційним туристом для України, який готовий витратити в середньому не менш 500 євро на подорож тривалістю 3-5 днів. Країни Європи давно практикують державну фінансову підтримку спільних міжнародних маркетингових заходи у сфері туризму, адже це сприяє залученню коштів в економіку країни”, - відзначив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук, який опікується питання розвитку туризму в Міністерстві.

Схвалений проект змін буде найближчим часом переданий для розгляду на засіданні Уряду.

Довідково. Державним бюджетом України на 2017 рік передбачено бюджетні асигнування на реалізацію заходів у сфері туризму та курортів у сумі 30, 486 млн грн., однак у жовтні 2016 року припинено здійснення витрат на проведення виставок за рахунок коштів загального фонду бюджету. Рішення Урядового комітету після схвалення на засіданні Уряду відкриває можливість використання закладених у Держбюджеті коштів з метою організації участі України у міжнародних та національних виставко-ярмаркових заходах у сфері туризму.

Дотації та компенсації для сільськогосподарських виробників


  

 
 
 
 
 
 
18 лютого 2017 року набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки сільськогосподарських товаровиробників у 2017 році» від 8 лютого 2017 року №77. Затверджений порядок передбачає, що бюджетні кошти, виділені відповідно до програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників», використовуватимуться  для того, щоб:
  • стимулювати виробництво сільськогосподарської продукції;
  • спрямувати дотації на розвиток сільгосптоваровиробників;
  • частково компенсувати вартість при придбанніукраїнської сільгосптехніки.
Відповідальним за виконання вищевказаної програми та розпорядником бюджетних коштів є Мінагрополітики. 

Нагадаємо, що 14 лютого Уряд схвалив рішення щодо компенсації 15% від вартості сільськогосподарської техніки українського виробництва. Так, 15-ти відсоткова компенсація в 2017 році буде доступна підприємствам, які мають рівень локалізації 35%. Вимоги до рівня локалізації зростатимуть щорічно на 10% до 2019 року, а в 2020 році підприємства, котрі розраховують на вищезазначену компенсацію, повинні відповідати вимогам щодо рівня локалізації у 60%.

Державна служба статистики підрахувала зріст базових споживчих цін

 

 

Державна служба статистики підрахувала зріст базових споживчих цін – на теперішній час це зріст на 33,3% відсотки від початку 2015 року.

У жовтні індекс тримався на показнику 0,8%.

В останньому прогнозі розвитку економіки України МВФ передбачав, що ВВП в 2015 році впаде на 9%, а інфляція наприкінці року зросте до 46%.

НБУ у вересні повідомив, що очікує інфляцію за підсумками року в районі 44-46%, прогноз н а2016 рік – 10-12%.

-

Верховна рада України може розширити перелік вимог до перевезень на таксі

 

 

Верховна рада України може розширити перелік вимог до автомобільних перевізників, які надають послуги перевезень на таксі.

 

Відповідний законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо врегулювання роботи таксі, легкових автомобілів за замовленням та інформаційно-диспетчерських служб» зареєстрували 15 вересня у Верховній Раді України народні депутати Андрій Гордєєв, Андрій Вадатуський (фракція «Блок Петра Порошенка») та Олег Медуниця («Народний фронт») ...

Внесені зміни в Закон України "Про акціонерні товариства"

 

 

19 березня 2015 року Верховна Рада України затвердила Закон № 272-VIII "Про внесення змін до Закону України "Про акціонерні товариства", який, серед іншого, передбачає, що загальні збори будь-якого акціонерного товариства мають кворум за умови реєстрації для участі у них акціонерів, які сукупно є власниками більш як 50% голосуючих акцій (раніше – не менш як 60% голосуючих акцій). Про це повідомляється на сайті Нацкомфінпослуг. 

 

Закон набрав чинності з дня, наступного за днем його опублікування – 27 березня 2015 року, крім змін до ст.ст. 38 та 55 Закону України "Про акціонерні товариства", які набирають чинності через 2 місяці з дня його опублікування – 27 травня 2015 року. 

 

Нацкомфінпослуг звертає увагу фінансових установ, що статути акціонерних товариств потрібно привести у відповідність до чинного законодавства з врахуванням вище викладених змін.

Регистрация прав собственности: когда закончатся очереди

 

 По инициативе Государственной регистрационной службы Украины достоялось заседание группы экспертов, которые обсудили вопрос вероятного внедрения с 1 января 2016 года усовершенствованной системы подачи публичных и административных услуг гражданам и юридическим лицам Украины.

 В частности, она упрощает процедуру регистрации земельных участков и договоров аренды. В соответствие с нововведением, ныне действующий разрешительный принцип решения вопросов с землей изменяется на заявительный принцип. Это значит, что любому физическому или юридическому лицу достаточно подать заявление в соответствующий центр по данным услугам и ждать положительной реакции. Таким образом, отпадает потребность обращения в другие контролирующие органы с получением разрешительных документаций.

 

 О других текущих изменениях читайте в номере «Украина Бизнес Ревю» от 26 мая.

Экологический налог за утилизацию автомобилей отменен

 

18 апреля вступил в действие Закон Украины «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины об отмене экологического налога за утилизацию снятых с эксплуатации транспортных средств и налогообложения акцизным налогом операций по переоборудованию ввезенного на таможенную территорию Украины транспортного средства в подакцизный легковой автомобиль ...

Цены под контролем государства

 

В ИА «Укринформ» состоялась конференция на тему: «Ценовая ситуация на продовольственном рынке Украины за 2013 год». Основным докладчиком выступил Председатель Государственной инспекции Украины по контролю за ценами Александр Киселев. Главная тема, которая рассматривалась на мероприятии, – контроль по формированию и установлению тарифов на коммунальные услуги со стороны Государственной инспекции Украины по контролю за ценами. О проблемах ценообразования 2013 года и предпосылках роста цен 2014 года читайте в № 6 газеты «Украина Бизнес Ревю» от 10 февраля 2014 года.

Реформування системи охорони здоров’я: чи готове населення до змін

У 2010 році стартував пілотний проект «Місцеве самоврядування в Україні: підвищення кваліфікації та прикладні дослідження» з ефективності надання медичних послуг в містах Одеської і Миколаївської областей, фінансований Міністерством закордонних справ Норвегії, скерований на проведення дослідження муніципальної медицини, створення умов для підвищення якості надання медичних послуг населенню. У межах проекту було створено мережу, яка об’єднала спеціалістів шести міст (Білгород-Дністровського, Вознесенська, Ізмаїлу, Первомайська, Теплодара та Южного), готових до реформування, вдосконалення медичних послуг на місцевому рівні.

Федеральная Украина станет раем для бюрократов и политиканов

Федеральная Украина станет раем для бюрократов и политикановСовет Европы в начале пятидесятых годов прошлого века в свою политическую программу включил защиту местной и региональной автономии. Украина, подписав безо всяких ограничений Европейскую хартию местного самоуправления, взяла на себя обязательство соблюдать закрепленные в ней положения. Однако на практике наша страна оказалась не в состоянии привести свое законодательство к европейским стандартам. Это касается практического решения проблемы децентрализации, внедрения эффективной модели местного и регионального самоуправления. Тема федерализации Украины не нова этот вопрос время от времени то является ключевым, то отходит на второй план. Кстати, после известных событий во Львове 9 мая некоторые политики высказались за то, чтобы включить федерализацию страны в повестку дня. 

 Редакция пригласила для беседы на эту тему эксперта Корпорации стратегического консалтинга «Гардарика» Константина МАТВИЕНКО. 

Назад Вперед
Наверх
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru