Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

«Реформування системи захисту прав споживачів: імітація та профанація»

 


Київський національний
торговельно-економічний університет

http://www.knteu.kiev.ua

Всеукраїнська Федерація Споживачів «ПУЛЬС»

http://www.consumerinfo.org.ua

 

 

 

15 БЕРЕЗНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

 

 «Реформування системи захисту прав споживачів:

імітація та профанація»

 

Протягом 2014-2016 років владою Україні прийнято низку рішень про зміни в системі захисту прав споживачів та споживчому законодавстві, що зробили споживачів практично безправними та безпорадними з реальними загрозами їх здоров’ю та життю. Відповідні представники влади не лише свідомо відсторонили споживчу громадськість від участі в процесах прийняття рішень, а й діяли з порушенням чинних законів та Конституції України. Чому в розвинених країнах світу споживач вважається королем ринку, а в Україні – особою без прав і реального державного захисту? Декларуючи європейський шлях розвитку України, органи влади імітували в звітних документах Уряду виконання Глави 20 про захист прав споживачів Угоди про асоціацію Україна-ЄС ...

Кабмін ліквідує довідку-рахунок при реєстрації авто

 

 

Кабмін ліквідував необхідність надавати довідку-рахунок при реєстрації автотранспорту.

Відповідну постанову уряд схвалив на засіданні в середу.

 

Як пояснив глава МВС Арсен Аваков, собівартість довідки-рахунку складає 29 гривень, а людям, які реєстрували транспорт, приватні компанії продавали їх від 500 до 2 тисяч гривень.

Прем'єр Арсеній Яценюк порахував на калькуляторі під час засідання, що скасування цих довідок зекономить для громадян близько 118 мільйонів гривень.

 

Тепер для реєстрації авто досить буде продавцю і покупцю підписати угоду в сервісному центрі МВС, або надати нотаріально засвідчену угоду або біржову угоду.

Яценюк пообіцяв підписати постанову уже до кінця дня, щоб на ранок 19 листопада її опублікувати і вона набрала чинності.

 

Економічна правда 

В Україні дозволили імпорт алкоголю без його сертифікаціїМіністерство економічного розвитку і торгівлі дозволило імпорт алкоголю без сертифікації УкрСЕПРО.


Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

«Трохи хороших новин з фронтів дерегуляції, де зведена група Міністерства економічного розвитку і торгівлі завдала гідрі корупції і бюрократії чергової поразки. З 20-го вересня у супротивника відвойована цінна висота - імпорт алкоголю без обов'язкової сертифікації в УкрСЕПРО», - написав він.


«У мене вже є інформація зі Столичної, Південної та Одеської митниці, що бізнесу вдалося завезти продукцію без цього «дуже цінного паперу», тільки на підставі штампа Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України», - додав Нефьодов.

Він також зазначив, що система працює не ідеально. «Не всі митниці отримали роз'яснення ще. Не всі їх зрозуміли. Не всі зрозуміле почали виконувати», - заявив заступник міністра.

Осторожно! Застройщики

 

 

 

 

Сегодня квартирный вопрос превращается в глобальную проблему для молодых семей, которые стремятся обеспечить себе спокойную и самостоятельную жизнь в уютном жилье. Цены на новые квартиры от застройщиков, которых сегодня на рынке все больше и больше – заоблачные, а покупка на вторичном рынке может быть рискованной. Риск заключается в том, что неопытного покупателя недвижимости очень легко обмануть, и, выложив немаленькую сумму, в итоге можно так и не стать владельцем собственных квадратных метров. Однако и на новую квартиру деньги найдутся далеко не у всех, поэтому каждый пытается вложить либо в дома,находящиеся на стадиистроительства, либо в квартиры в загородных высотках – в общем, народ привлекает все, что «подешевле». И жадность тут обычно не играет никакой роли, такие действия вполне объяснимы, если учитывать зарплаты и уровень жизни.

 

Планується створити Службу фінансових розслідувань

 

13 червня відбулося розширене засідання Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, на якому обговорено питання концепції створення Служби фінансових розслідувань України, проекту Закону «Про основи запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями і здійснення фінансового контролю» та проектів про внесення змін до відповідних нормативно-правових актів ...

В Киеве обсудили актуальные вопросы по выращиванию зерновых и масличных культур

 

В Киеве впервые состоялся Международный форум «Высокомаржинальные культуры. Об этом пишет сайт  www.capital.ua 

 

Главной целью мероприятия стало улучшение осведомленности украинских производителей зерновых и масличных культур с современными технологиями производства, а также внутренними и внешними факторами, которые будут влиять на их деятельность в этом и следующем маркетинговых годах ...

 

 

 

 

Минрегион поддержал инициативу предпринимателей

 

Министерство регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины, рассмотрев предложения Комитета предпринимателей в сфере энергоэффективности при ТПП Украины по внедрению энергоэффективных технологий энергообеспечения зданий, поддержало его инициативы. 

Программа модернизации систем теплоснабжения на 2014-2015 годы предусматривает реализацию инвестиционных и инновационных проектов, направленных на модернизацию технологического оборудования и осуществление мероприятий по замещению природного газа альтернативными видами топлива ... 

 

Остаточне закриття ЧАЕС коштуватиме 385 млн грн

 

«Реалізація етапу «Остаточне закриття і консервація блоків № 1,2,3 Чорнобильської АЕС» (ОЗіК) триватиме до 2028 року. Кошторисна вартість будівельних робіт за проектом становить понад 385 млн. грн..». Про це інформує прес-служба ЧАЕС

 Водночас наголошується, що остаточною метою проекту ОЗіК є приведення блоків № 1,2,3 у стан, що дасть змогу забезпечити безпечне контрольоване зберігання радіоактивних речовин та джерел іонізуючого випромінювання, що міститься в них, упродовж усього періоду витримки реакторних установок (до 50 років) та безпечний демонтаж реакторних установок.

  

Джерело: Укрінформ

Строительство восстановят банковские кредиты, государственное финансирование и совершенствование законодательства

 

Кредитование строительной отрасли постепенно восстанавливается. Портфель кредитов, предоставленных банками строительным компаниям за 11 месяцев 2013 года, вырос на 28%, а их доля в общем портфеле корпоративных кредитов по состоянию на 01.12.2013 г. составила 7,1%, сообщили в пресс-службе Независимой ассоциации банков Украины (НАБУ).

При этом государство продолжает реализацию программ, направленных на обеспечение населения доступным жильем. Одной из основных является программа компенсации государством части процентной ставки по кредиту граждан на строительство или приобретение жилья ...

Методи реструктуризації виробничих потужностей застаріли

 Методи реструктуризації виробничих потужностей застаріли

 

 

Рахунковою палатою проведено аудит ефективності використання коштів державного бюджету, передбачених на фінансування проектів, пов’язаних із консервацією виробничих потужностей промислових підприємств, реструктуризацією і ліквідацією об’єктів підприємств гірничої хімії та підприємств з підземного видобування залізної руди. 

Аудитом встановлено необхідність створення цілісної системи нормативно-правового забезпечення реструктуризації гірничодобувних підприємств (об’єктів). Оскільки державні цільові або галузеві програми з питань реструктуризації таких підприємств не затверджувались, то сама реструктуризація фактично звелася до закриття, ліквідації та консервації таких об’єктів. 

 

Заходи з ліквідації та консервації виконуються майже протягом 20 років, однак у більшості випадків є далекими від завершення. Отже, не усунено ризики, пов’язані з наслідками діяльності зазначених об’єктів. Затягування з ліквідацією та консервацією колишніх гірничодобувних підприємств призводить до збільшення вартості робіт і, як наслідок, до додаткового навантаження на державний бюджет. 

З метою усунення порушень, що мають системний характер, аудитори звернули увагу на необхідність створення ефективної та прозорої системи фінансування і виконання заходів з ліквідації та консервації гірничодобувних підприємств.

  

Прес-служба Рахункової палати

Назад Вперед
Наверх
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru