Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

Сучасні тенденції ІРО

 

ІРО традиційно вважається одним із найбільш ефективних шляхів залучення коштів. Через публічні розміщення фінансується близько 10-15% всіх інвестицій в основний капітал на ринках розвинених країн. Торік на європейському ринку спостерігалося зростання обсягів та кількості ІРО.

Отже, вітчизняні емітенти мають усі підстави активізувати діяльність із підготовки та здійснення публічних розміщень на зарубіжних фондових майданчиках.

Висхідний тренд Європейського ринку ІРО

Висхідний тренд Європейського ринку ІРОЄвропейський ринок первинних публічних розміщень, закінчивши перше півріччя на висхідному тренді, пішов на літню перерву. Експерти прогнозують подальшу активізацію ІРО на європейських біржах у другій половині поточного року.


У такій ситуації вітчизняним емітентам, які планують здійснення ІРО, доцільно проаналізувати основні результати провідних європейських майданчиків для того, щоб обрати для себе найбільш придатну біржу, а також визначити, які галузі сьогодні є найбільш цікавими для європейських інвесторів.

Рынок капитала: Как привлечь средства украинским компаниям

Рынок капитала:  Как привлечь средства украинским компаниямКризис оказал существенное влияние на украинский фондовый рынок и на экономику в целом. В последнее время международные рынки заимствования практически закрылись для украинских компаний. Наблюдается постепенный отток иностранных инвесторов с рынка ценных бумаг Украины, что приводит к падению котировок. Как утверждают эксперты, отечественным компаниям, в том числе банковским институтам, становится все сложнее заимствовать ресурсы на внешних рынках. А это, в свою очередь, влияет на дальнейшее развитие рынка в стране.
        Как привлечь финансовые инвестиции в условиях глобального кризиса ликвидности? Как иностранные инвесторы оценивают перспективы украинского фондового рынка? Как оценить возможности финансирования для украинских компаний? Ответы на эти актуальные вопросы пытались найти участники ежегодной конференции «Рынок капитала – 2011: возможности привлечения капитала украинскими компаниями».

Что такое IPO

Что такое IPOАббревиатура IPO сейчас достаточно популярна не только на Западе, но и на постсоветском пространстве. В Украине эти три магические буквы приводят представителей околофинансового бизнеса в благоговейное исступление. Впрочем, часто даже профессиональные игроки путают понятия, и под «первичной публичной продажей» подразумевают все что угодно, от закрытого частного размещения, до презентации облигационного выпуска. Причем это ничуть не мешает брать деньги за консалтинг и мнимую подготовку к IPO.

Залучення фінансових ресурсів

Залучення фінансових ресурсівУ посткризовий час одним із головних завдань для українських компаній є залучення інвестицій для відновлення та розвитку. Серед інструментів та механізмів залучення фінансування розглядаються випуск облігацій, залучення стратегічних інвесторів, банківські позики, а також первинне публічне розміщення акцій (ІРО) та угоди зі злиття та поглинання (M&A). При цьому важливим завданням для компаній є реальна оцінка бізнесу, яка безпосередньо впливатиме на рішення інвесторів.

Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru