Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

Переможці Конкурсу "Адвокат року 2020"

Переможці Конкурсу "Адвокат року 2020"

 

Незабаром стануть відомі імена переможців Конкурсу "Адвокат року 2020"

Асоціація адвокатів України з радістю повідомляє, що завершився шостий і останній етап Конкурсу "Адвокат року 2020".

Визнання в юридичній спільноті – must have сьогодення, як для компаній чи об'єднань, так і для особистостей. Виконуючи свої обов'язки, адвокат не очікує овацій чи нагород, маючи на меті реалізувати своє покликання – захистити клієнта. Втім, правове поле країни залежить від кожного учасника, а тому важливо ділитися ділитися досвідом, набутим за рік кропіткої праці з колегами.

Адже саме оцінка успіхів та значущості практики адвокатів, аналіз здобутків за останній рік, – допомагають усвідомити вектор розвитку в країні та виокремити кращих представників професії.

На протязі останніх 6 місяців адвокати виборювали право стати кращими із кращих у 28 номінаціях.

Був подоланий нелегкий шлях: у своїх анкетах, на оцінювання конкурсній комісії, адвокатами були надані всі дані про професійні досягнення, участь у заходах підвищення кваліфікації, публікації у вітчизняних та іноземних виданнях та ще багато інших критеріїв, задля визначення оцінки професіоналізму в тій чи іншій галузі адвокатської діяльності.

Наголошуємо, що конкурсною комісією був врахований кожен бал!

On-line голосування зібрало у собі голоси представників юридичної спільноти, клієнтів, близьких та рідних.

За рішенням Конкурсної комісії, серед фіналістів, обраних за результатами оцінювання, було проведено анкетування (опитування) серед провідних юридичних ЗМІ України.

І ось, нарешті, були обрані переможці конкурсу «Адвокат року – 2020».

 

А наразі, 02 жовтня 2020 року, в приміщенні конференц-залу Hyatt Kyiv відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців Конкурсу..

Початок о 17.00 год.

ААУ запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців Конкурсу "Адвокат року 2020".

Кількість місць обмежена.

Dress code - Cocktail.

Реєстрація та детальна інформація за посиланням: https://bit.ly/2xRflgX

Сторінка у фейсбуці: https://www.facebook.com/AAUEvent/

Партнери заходу: Amber Law Company, Law Firm “Goretskyy and Partners”, GRACERS, ID Legal Group.

Партнер номінації: EVERLEGAL.

До зустрічі!

 

Акордбанк долучився до системи ПРОСТІР

 

Акордбанк долучився до системи ПРОСТІР
Акордбанк входить до ТОП – 20 банків за регіональною мережею, яка налічує вже 77 відділень, а також понад 100 точок продажів кредитів по всій Україні, та продовжує розширювати свою мережу.
Відтепер всі платіжні пристрої Акордбанку налаштовані для здійснення розрахунків у платіжних терміналах або отримання готівки через банкомати за картками національної платіжної системи ПРОСТІР.
Джерело: Акордбанк https://accordbank.com.ua

Альфа-Банк Україна відкрив НАЕК «Енергоатом» кредитну лінію на 50 млн доларів США

 

Альфа-Банк Україна відкрив НАЕК «Енергоатом» кредитну лінію на 50 млн доларів США
У рамках розширення кредитної підтримки економіки України, Альфа-Банк Україна відкрив кредитну лінію Національній атомній енергогенеруючій компанії «Енергоатом» – державної компанії, яка є оператором усіх діючих атомних станцій України і забезпечує до 55% потреби нашої країни в електроенергії.
Згідно з умовами кредитного договору від 22 червня 2020 року, сума кредиту склала 50 млн доларів США. Позику надано на поповнення обігових коштів у форматі відновлюваної кредитної лінії. Кредитну лінію відкрито на один рік. Перший транш у розмірі 50 млн доларів США вже перераховано на рахунок підприємства.
Джерело: Альфа-Банк Україна http://www.alfabank.ua 

Кредобанк видав майже 300 мільйонів гривень кредитів великому бізнесу за період карантину

 

Кредобанк видав майже 300 мільйонів гривень кредитів великому бізнесу за період карантину
Кредобанк продовжує кредитувати корпоративних клієнтів у період карантину. За період з 25 березня — дати початку карантинних заходів в Україні - приріст кредитів банку для великого бізнесу склав більше 300 мільйонів гривень, або 5% від загального портфелю кредитів юридичних осіб.
До кола найбільших позичальників банку з представників великого бізнесу стали група компаній «НОВААГРО», м. Харків, та група компаній «Таврія-В» з Одеси, які отримали ліміти кредитування на поповнення обігових коштів по 100 млн. гривень кожна.
«Кредобанк не припиняв кредитування українського бізнесу в період пандемії. Банк готовий фінансувати клієнтів із послідовною та зрозумілою стратегією, які демонструють економічну стійкість, надійність та відмінну платіжну дисципліну.
Ми спостерігаємо відновлення попиту на кредитування великого бізнесу та прогнозуємо подальший приріст кредитного портфелю в цьому сегменті ще на 500 мільйонів гривень протягом найближчих місяців», — говорить виконавчий директор напрямку корпоративного бізнесу та малого і середнього бізнесу АТ «Кредобанк» Євген Заіграєв.
Джерело: Кредобанк http://kredobank.com.ua

УКРГАЗБАНК та ЮНІДО створять гарантійний фонд кредитів для впровадження енергоменеджменту в промисловості

УКРГАЗБАНК та ЮНІДО створять гарантійний фонд кредитів для впровадження енергоменеджменту в промисловості

 

УКРГАЗБАНК та ЮНІДО створять гарантійний фонд кредитів для впровадження енергоменеджменту в промисловості
Організація Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) та УКРГАЗБАНК підписали договір, в рамках якого буде створений гарантійний фонд кредитів в розмірі 1,5 млн доларів США. Фонд є спеціальним фінансовим механізмом в рамках проекту ЮНІДО-ГЕФ «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в українській промисловості».
Фонд допоможе промисловим підприємствам отримати доступ до капіталу для впровадження систем енергоменеджменту відповідно до стандарту ISO 50001, а також інших заходів з енергоефективності. Фонд перехресно гарантується PLC Citibank Europe. Це перший та єдиний у своєму роді фінансовий механізм, створений організацією ООН спільно із українським фінансовим партнером, в основі якого лежить гарантія.
«Співпраця з міжнародними організаціями – важливий вектор у роботі не лише нашого банку, а й для майбутнього України загалом.
Бо це успішний досвід, кращі світові практики, які можна застосувати і ефективно використовувати і у нас. Особливо відчутною та корисною підтримка міжнародних інституцій буде для малого та середнього бізнесу, який зараз переживає чи не найважчі часи. Ми вже співпрацюємо з кращими світовими експертами, серед яких IFC, ЄІБ, ЄБРР, Північна екологічна фінансова корпорація (NECFO), KfW, Фінансова ініціатива ООН з навколишнього середовища (UNEP FI), Коаліція лідерів у сфері тарифікації викидів вуглецю (CPLC), Фінансовий форум МСП (SME Finance Forum), PFAN, USAID, а тепер і ЮНІДО, з якою ми відкриємо шлях до побудови якісної системи енергоменеджменту у промисловій сфері», - зазначив голова правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко.
Очікується, що гарантійний фонд кредитів зробить вагомий внесок у розвиток українського ринку промислової енергоефективності. Такий фінансовий інструмент є особливо важливим для української промисловості в контексті її відновлення від наслідків COVID-19. Завдяки йому українські підприємства отримають додаткову підтримку, яка може бути спрямована на оптимізацію активів, покращення енергоефективності та відновлення і посилення конкурентоспроможності бізнесу.
Джерело: УКРГАЗБАНК www.ukrgasbank.com

Оновлено рейтинги ТДВ «СК «СПЕЙР»

 

Оновлено рейтинги ТДВ «СК «СПЕЙР»
1 липня 2020 року на засіданні рейтингового комітету РА «Стандарт-Рейтинг» (Україна) було прийнято рішення про оновлення кредитного рейтингу / рейтингу фінансової стійкості (надійності) страховика Товариству з додатковою відповідальністю «Страхова компанія «СПЕЙР» (код ЄДРПОУ 39213513) на рівні uaA- за національною шкалою. Страховик з рейтингом uaA- характеризується високою фінансовою стійкістю / кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими страховиками. Оновлюючи рейтинг Страховика, Агентство керувалось результатами роботи Компанії за перший квартал 2020 року.
1. За перші три місяці 2020 року ТДВ «СК «СПЕЙР» зібрала 1,731 млн. грн. валових премій, що на 2,82% нижче обсягу премій, зібраних за той самий період 2019 року. При цьому, надходження від фізичних осіб збільшились з 0,194 млн. грн. до 1,164 млн. грн., або у 6 разів. Премії від перестрахувальників в аналізованому періоді становили всього 3 тис. грн. Враховуючи таке помітне зростання премій від фізичних осіб, за підсумками діяльності в першому кварталі 2020 року фізичноі соби переважали в клієнтському портфелі   Страховика.
Джерело:«СК «СПЕЙР» http://spare.ua 

СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» отримала нові ліцензії

СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» отримала нові ліцензії

СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» отримала нові ліцензії
Розпорядженнями Нацкомфінпослуг № 1479, 1480 і 1481 від 23 червня 2020 року наша Страхова компанія отримала 19 нових ліцензій на страхування за 18 обов’язковими видами та 1 за добровільним видом страхування.
Тепер в СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» в наявності 38 ліцензій з яких: 16 з добровільних видів страхування і 22 з обов’язкових видів.
Дане завдання виконано в рамках якісного задоволення запитів своїх клієнтів і спрямована на виконання програми максимального розширення продуктової страхової лінійки.
Джерело: СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» https://exposk.com.ua 

Forward Bank долучився до інформаційної кампанії Нацбанку з протидії платіжному шахрайству

 

Forward Bank долучився до інформаційної кампанії Нацбанку з протидії платіжному шахрайству
З 07 липня 2020 року НБУ запустив Всеукраїнську інформаційну кампанію з протидії платіжному шахрайству. Мета кампанії – навчити українців основним правилам безпеки безготівкових та онлайн-платежів.
Forward Bank став партнером інформаційної кампанії та буде допомагати в поширенні корисної інформації для клієнтів щодо захисту персональних даних, правил безпеки безготівкових розрахунків та протидії платіжному шахрайству в цілому.
В Україні, як і у світі, найпопулярнішим методом шахрайства з платіжними картками є соціальна інженерія – це коли люди самі переказують гроші аферистам або розкривають їм дані своїх карток.
Виклик для центральних банків усіх країн в період карантину та масового переходу в онлайн – убезпечити людей від таких випадків. У 2020 році через карантинні заходи українці все частіше стали обирати безготівкові платежі, розрахунки та покупки онлайн.
З’явилися й нові сценарії у шахраїв, які під виглядом державних органів обіцяють грошову допомогу через карантин і у такий спосіб виманюють дані платіжних карток.
«Уперше в історії України Національний банк організовує таку масштабну інформаційну кампанію з протидії платіжному шахрайству, яку підтримує широке коло однодумців. До кампанії виявили бажання долучитися більше 50 партнерів представників соціально відповідального бізнесу найрізноманітніших галузей. «Спільними зусиллями Національного банку, Кіберполіції, банків, платіжних систем, мобільних операторів, інтернет-магазинів ми проведемо безпрецедентну інформаційну кампанію дамо відсіч шахраям», – говорить директор Департаменту комунікацій Національного банку Наталія Бондаренко.
Джерело: Forward Bank https://www.forward-bank.com

АГРО-2020

АГРО-2020

 АГРО-2020 відбудеться в серпні з дотриманням усіх вимог безпеки.

З кожним роком майже протягом трьох десятиліть міжнародна агропромислова виставка на ВДНГ стає все більш масштабною, більш знаковою та більш очікуваною.  2020-ий рік вже вніс свої корективи, проте з усіма карантинними правилами цьогорічна виставка все ж відбудеться та обіцяє бути дійсно особливою, незабутньою та обов’язково безпечною! Готуйте маски і приходьте 11-14 серпня!

Безпека учасників і відвідувачів – понад усе! Тому організатори «АГРО-2020» вже зараз розробили чіткі правила відповідно рекомендацій МОЗ, за якими буде проходити виставковий захід.

Зокрема, правила для учасників включають:

ü  Зміни в плануванні експозиції з урахуванням вимог дистанціонування (широкі проходи – мінімальна ширина 3 метри);

ü  Заходи з регулювання дистанції, моніторинг для попередження уникнення скупчень;

ü  Гігієнічні вимоги: маски для обличчя, дезінфекція, вимірювання температури;

ü  Нові правила безконтактної взаємодії: онлайн-реєстрація, вітання без рукостискань, розрахунки банківськими картками тощо;

ü  Підвищені вимоги до прибирання та дезінфекції експозиційних площ.

Правила для відвідувачів:

ü  Температурний скринінг;

ü  Обов’язковий масковий режим на території виставки;

ü  Дотримання соціальної дистанції: 1,5 – 2 метри;

ü  Особиста гігієна: заохочується користування дезінфікуючими засобами, часте миття рук.

Зі свого боку, організатори забезпечать усі необхідні умови для виконання цих правил, а також розміщення інформаційних матеріалів щодо профілактики коронавірусу та дотримання усіх вимог. Буде діяти  температурний скринінг і масковий режим абсолютно усіх працівників, залучених до проведення заходу.

Для дотримання дистанції між відвідувачами буде зроблено відповідне маркування. Також відбудуться зміни у розсадці у відкритій конференц-залі, збільшений простір для церемонії відкриття та нагородження.

Будуть дотримані підвищені вимоги до прибирання та дезінфекції приміщень та місць загального користування.

Дуже важливо, що особливі вимоги будуть стосуватися безпеки харчування, а також діятиме система безконтактних платежів.

 «Хочемо запевнити наших учасників і наших відвідувачів, що ми зробимо все, щоб забезпечити 100% рівень безпеки і комфорту Вашого перебування на виставці. Цей рік для усіх нас – особливий  виклик, але проведення подібних заходів із демонстрацією новинок і рішень для бізнесу є вкрай важливим для розвитку аграрного сектору та економічного відновлення нашої країни», - коментують організатори виставки «АГРО-2020».

Детальна програма заходів АГРО-2020 буде опублікована найближчим часом.

Слідкуйте за новинами на сайті: https://agroexpo.in.ua/

Альфа-Банк Україна підбив підсумки діяльності за чотири місяці 2020 року.

 

Альфа-Банк Україна підбив підсумки діяльності за чотири місяці 2020 року.

  • Зокрема, прибуток банку станом на 1 травня 2020 року сягнув 320 млн грн. Про це свідчать підсумкові балансові дані станом на 1 травня 2020 року.

Загальні активи банку збільшились на 6% до рівня 75,74 млрд грн*. При цьому, позитивним є збільшення на 30% обсягу високоліквідних активів, в тому числі за рахунок коштів у Національному банку України. Їхній обсяг станом на 1 травня 2020 року станов ив 2,61 млрд грн.

Крім того, відбулось зростання залишків коштів, розміщених в інших банках в 3,5 разу до 11,33 млрд грн. Збільшення відбулось за рахунок коштів, розміщених на кореспондентських рахунках, та депозитів овернайт в інших банках.

Відповідно до зростання активів, збільшився й обсяг пасивів, а саме:

  • загальні пасиви зросли на 6% до 67,01 млрд грн, здебільшого за рахунок коштів фізичних осіб. Обсяг коштів населення за січень-квітень збільшився на 10% (на 3,4 млрд грн) до 38,14 млрд грн. Обсяг коштів юридичних осіб збільшився на 3 % (на 765 млн грн) до 23,35 млрд грн;
  • капітал банку збільшився на 7% (на 534 млн грн) до 8,73 млрд грн. Позитивний вплив на динаміку капіталу мала прибуткова діяльність банку.
  • Регулятивний капітал Альфа-Банку Україна станом на 1 травня 2020 року становить 7,75 млрд грн.

Станом на 1 травня Альфа-Банк Україна повною мірою виконав вимоги Національного банку України щодо значення нормативів капіталу.

Вимоги регулятора щодо нормативів ліквідності Альфа-Банком Україна також виконано.

Значення інших економічних нормативів та лімітів відкритої валютної позиції станом на 1 травня 2020 року Альфа-Банком Україна також дотримано.

Джерело: Альфа-Банк Україна  http://www.alfabank.ua

Назад Вперед
Наверх
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru