Про видавництво Передплата Наука Реклама Розповсюдження Звітність ПартнериМедіа Контакти RSS RRS | Додати в вибране в избранное |
Издательский дом

X З'їзд Української Світової Кооперативної Ради

X З'їзд Української Світової Кооперативної Ради

X З'їзд Української Світової Кооперативної Ради

 

У Львові відбувся ювілейний X З'їзд Української Світової Кооперативної Ради, (УСКР) у якому брали участь делегати від України, Канади, Америки, Австралії.

 

На початку 90-х років зусилля УСКР дали перші результати. У вересні 1993 р. Президент України Леонід Кравчук підписав Указ, який затвердив тимчасове положення про кредитні кооперативи в Україні. Цей Указ став основою для створення відповідної законотворчої бази. Завдяки заходам, організованим українською діаспорою, та відповідним урядовим програмам Канади та США, кооперативний рух в Україні вдалося відродити. Того ж року було організовано перше стажування починаючих кооператорів з України в українських кредитних спілках США та Канади.

Захід розпочався спільною молитвою у Храмі Успіння Присвятої Богородиці, яку очолив Блаженіший Макарій, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель УАПЦ.

Після завершення Богослужіння настоятель Храму Успіння Присвятої Богородиці митр. прот. Ігор Бурмило висловив промову до присутніх. І  побажав діячам світового кооперативного руху у всьому світі здоров'я, процвітання та успіхів у праці.

Головуючим офіційної частини З'їзду був обраний Володимир Сидоровський, голова правління КС «Анісія» (м. Львів).

Під час роботи З'їзду виступили Ростислав Замлинський, Перший заступник Голови Львівської обласної державної адміністрації та Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку. Також, серед почесних гостей був присутній заступник директора департаменту економічної політики ЛОДА – начальник управління промисловості і підприємства Андрій Кісера.

Особисто привітати делегатів з усього світу завітав Міський Голова Львова Андрій Садовий. Він висловив всім присутнім щиру подяку та слова підтримки, а також  побажав успіхів.

Звертаючись к учасникам, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський сказав: «Дуже важливо, щоб ті українські традиції, які були започатковані ще позаминулого століття Митрополитом Андреєм Шептицьким, зокрема взаємодопомоги, ви і досі підтримуєте та зберігаєте за межами України. Кооперативний рух дає можливість кожному з нас, кожному з його учасників відчути, що він є не один. Кожен українець любить свою землю і дуже важливо продемонструвати, якими ми є успішними на нашій землі. І тільки разом, єдиними і спільними зусиллями рухатися вперед, робити країну ще успішнішою та багатшою.

Окрім того, він подякував урядам тих країн, з яких прибули учасники з’їзду, зокрема Канади, США, Європейського Союзу за колосальну підтримку нашої країни.

Також Ростислав Замлинський відмітив, що за минулий рік в економіку Львівщині інвестовано понад 150 млн доларів та створили понад вісім тисяч робочих місць. Та закликав Українську Світову Кооперативну Раду брати активну участь у цьому процесі.

У межах засідання відбулися звіт представників Асоціації Кредитних Спілок, фінансовий звіт УСКР, звіт Контрольної та Статутової комісій та ін.

X З'їзд Української Світової Кооперативної Ради

 

За результатами роботи Х З'їзду п. Ольгу Шевель було переобрано на посаду Голови Ради директорів УСКР, Президента УСКР.

Також до органів управління УСКР було обрано представників ВАКС:

Рада Директорів – Володимир Сидоровський, голова правління КС «Анісія» (м. Львів)

Контрольна комісія – Галина Шатирко, голова правління КС «Станіславська» (м. Івано – Франківськ)

Номінаційна комісія – Зоряна Розлуцька, голова правління КС «Самопоміч» (м. Заліщики)

Статутова комісія – Ірина Драгомирецька, голова правління КС «Гарант» (м. Київ)

Окрема подяка п. Володимиру Сидоровському та колективу КС «Анісія» за організацію проведення Х З’їзду Української Світової Кооперативної Ради в місті Львові!

Довідка: Українська Світова Кооперативна Рада (УСКР, World Council of Ukrainian Cooperatives) була заснована 31 жовтня 1973 року делегатами з п’яти країн — США, Канади, Англії, Австралії та Аргентини. Завдання УСКР — популяризувати український кооперативний рух, започаткований діаспорою, у тому числі на території України.

Підготував Микола Степанов-Бачинський

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Наші партнери

                                                         

  

                                                                        

 

              

                                                

  

                                                  Дедал Инфо        

   

                                                                

 

               

Архив номеров Украина Бизнес Ревю Архив номеров Финансовые услуги Архив Альманах финансовых услуг
Архів номерів Архів номерів Архів номерів


Новини видавництва
Анонси
Фото
Відео
Фінансова звітність компаній
Актуальне інтерв`ю
Наукові статті

 


  ОНЛАЙН-ПЕРЕДПЛАТА  
 
 
  
 
 
 

  
 
 

  

 

  


  
   
   

 

 

 

 

  

            
 Oakeshott Insurance Consultants
  
 
  
 
 
 

 
  

  
 

 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ


НБУ курс доллара

НБУ курс евро

НБУ курс рубля


Погода в Киеве

120


Рекламный Украинский Портал. Сайт о полиграфии и рекламе в Украине, интересные новости рекламы

Интернет реклама УБС
Информационный интернет справочник | All-Catalogs.Info
html counterсчетчик посетителей сайта
Рейтинг@Mail.ru